تاریخ امروز:6 خرداد 1403

روزی خوب برای کسب درآمد خانگی

برای بسیاری از افرادی که از خانه کار می‌کنند یا درواقع کسب درآمد خانگی دارند ، تنظیم کردن شرایط برای ارائه کار باکیفیت و ایجاد محیطی که بتوانند در آن تمرکز کنند معمولا دشوار است، در ادامه چند پیشنهاد برای مشاغل متنوعی داریم که از خانه مشغول کار هستند و نیاز به فضایی برای تفکر، ارائه محصولات، ضبط ویدیو، تولید محتوا و یا برگزاری جلسات دارند.

  • نور به هر شکلی که فکرش را بکنید در کار شما نقش اساسی ایفا می‌کند، یک روز آفتابی برای عکاسی روز فوق‌العاده‌ای است، پرده‌ها را کنار بکشید، چراغ‌های خانه را تنظیم کنید و از نور لذت ببرید، کار کردن در نور نه تنها کیفیت محصولات و تصاویر را بالا می‌برد، بلکه انرژی شما را هم افزایش داده و از خستگی‌های زودرس جلوگیری می‌کند.
  • اگر قصد تولید محتوا به صورت صوتی یا ویدیویی دارید، می‌توانید صبح کمی زودتر از خواب بیدار شوید و قبل از این که سر و صدا، شهر و خانه‌تان را فرا بگیرد، محتوای مورد نظر را ضبط کنید. فراموش نکنید که امروزه با کمک هوش مصنوعی می‌توانید کیفیت صدا را بالا برده و نویزهای اضافی و صدای محیط را حذف کنید، برای این منظور استفاده از یک میکروفون خارجی دو چندان کمک‌کننده خواهد بود.
  • رنگ سفید معجزه می‌کند، کنار دیوارهای سفید یا روی یک ملافه‌ی سفید عکاسی کنید. پس زمینه‌ی ویدیو را سفید در نظر بگیرید و سپس در صورت نیاز آن را ویراش کنید یا چند آیتم جذاب به آن اضافه کنید.
  • اگر فریلنسر هستید، هر بیست دقیقه از جای خود بلند شوید، به چشمان خود استراحت دهید و در نورگیرترین قسمت خانه بنشینید.
  • یک سه پایه خوب برای تلفن همراه یا دوبین عکاسی عصای دست شما در تولید محتوا است، سعی کنید حتی اگر به سه پایه دسترسی ندارید، دوربین را در جایی فیکس کنید تا بدون لرزش دست از بهترین زاویه، محتوای تصویری تولید کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *