تاریخ امروز:6 خرداد 1403

گریم برای عکاسی واقعا ضروری است

گریم برای عکاسی واقعا ضروری است توجه کنید هنگامی که در آتلیه یا حتی با دوربین عکاسی یکی از نزدیکان یا خودتان قصد عکاسی دارید، بدون شک می‌خواهید که تصاویر حرفه‌ای و به یاد ماندنی از سوژه مورد نظر ثبت شود. یکی از عناصر بسیار مهم که در کنار مهارت عکاس و همچنین تکنیک‌های عکاسی معجزه می‌کند، گریم و میکاپ صورت است، چه برای سوژه آقا و چه سوژه خانم.

عکاس می‌تواند با تنظیم نور، شدت آن، زاویه مناسب نور و همچنین قرار گرفتن در بهترین حالت از شما عکس خوبی بگیرد، اما بدون شک تاثیر این تلاش عکاس با یک گریم خوب دو برابر خواهد شد. یک گریمور می‌داند که چگونه باید صورت را به بهترین حد خودش برساند. منظور از گریم و میکاپ این نیست که آرایش سنگینی بکنید یا از حالت طبیعی خودتان خارج شوید، بلکه هدف این است که کم و کاستی‌های صورت برطرف شود و به ایده آل‌ترین حالت خود دربیاید. میکاپ آرتیست حرفه‌ای می‌داند که چگونه بدون این که پوست از حالت نرمال خود خارج شود لک‌ها، فرورفتگی‌ها، برآمدگی‌ها و موارد این چنینی را برطرف و کاور کند.

خیلی از افراد پیش از عکاسی می‌پرسند که آیا نمی‌توانیم خودمان گریم کنیم؟ آیا حتما لازم است که برای این کار به میکاپ آرتیست و گریمور حرفه‌ای مراجعه کنیم؟ قطعا شما می‌توانید خودتان از پس آرایش و گریم خودتان بربیایید، همانطور که خودتان هم می‌توانید از خودتان عکس بگیرید اما ترجیح دادید که این کار را به یک حرفه‌ای سپرده و با دوربین حرفه‌ای انجام دهید! یک گریمور تخصصش در این است که بداند کدام رنگ‌ها به پوست شما می‌آید، کدام مواد برای مدل پوست شما بهترین است و چطور آن را گریم کند. کمک گرفتن از یک گریمور صرف هزینه بیشتر و غیر ضروری نیست، بلکه شما را مطمئن می‌کند که هزینه‌ای که برای عکاسی کرده‌اید به بهترین شکل مورد استفاده قرار می‌گیرد!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *