تاریخ امروز:2 اردیبهشت 1403

این یک تصویر عالی برای ویرایش است

یک تصویر عالی رو میخواهید بسازید ؟ می‌خواهید کار خود را در حوزه ادیت و ویرایش تصاویر شروع کنید اما نمی‌دانید چه تصویری مناسب این کار است؟ به عنوان یک آماتور اطلاع ندارید که یک تصویر باید چه فاکتورهایی برای ویرایش شدن داشته باشد؟ نمی‌دانید که از کجا شروع به ویرایش کنید؟ این راهنمای کوتاه را مطالعه کنید!

  • تصویر باید برای شما جذابیت بصری داشته باشد: برای تمرین و شروع ویرایش عکس، ابتدا باید عکسی را انتخاب کنید که واقعا دوست دارید آن را ویرایش کنید! در صورتی که به مناظر طبیعی و عکاسی از طبیعت علاقه دارید می‌توانيد كار ويرايش عكس را با يك عكس زيبا از طبيعت شروع كنيد. اگر مايليد وارد حوزه عكاسي تبليغاتي و ويرايش تصاوير تبليغاتي شويد مي‌توانيد با تصويري ساده از يك محصول شروع كنيد.
  • بايد يك نرم افزار اديتور مناسب انتخاب كنيد: بسته به سبك كاري و نتايجي كه قرار است ارائه كنيد، طيف متنوعي از نرم افزارهاي ويرايش تصوير در برابر شماست كه بايد بتوانيد از بين آن‌ها با توجه به نياز خود، بهترين را انتخاب كنيد، براي شروع لازم نيست وسواس زيادي به خرج دهيد تا برنامه مورد نظرتان را پیدا کنید، لیستی از چند نرم افزار تهیه کرده و سعي كنيد این چند نرم افزار را امتحان كنيد تا بتوانيد در محيط برنامه به درك بهتري از نيازهاي خود برسيد.
  • انحراف رنگي تصوير مورد نظر را ترجيحا حذف كنيد: اگر قرار است كه تازه كار خود را در حوزه اديت و ويرايش عكس شروع كنيد، پیشنهاد می‌کنیم که اول انحراف رنگی این تصویر را حذف کرده و سپس به ادیت آن بپردازید.
  • حتما عکس باکیفیتی را انتخاب کنید: هر زمانی که صرف یک تصویر بی‌کیفیت کنید به هدر رفته است. باید ابتدا یک عکس با کیفیت خوب و ابعاد بزرگ انتخاب کنید و سپس آن را ویرایش کنید. برای دریافت تصاویر کیفیت بالا در بخش تصاویر گوگل، قسمت tools را انتخاب کرده، روی size کلیک کنید و گزینه large را انتخاب کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *