تاریخ امروز:6 خرداد 1403

بهترین مکان‌ها برای تمرکز بیشتر

در مورد بهترین مکان‌ها میتوان گفتم بسیاری از ما برای انجام امور روزمره مانند کار، درس خواندن و موارد دیگر نیاز به تمرکز داریم، خیلی از ما در خانه درس می‌خوانیم و به صورت ریموت مشغول به کار هستیم یا در منزل به صورت آزاد کار می‌کنیم اما فضای کافی برای تمرکز نداریم و نمی‌توانیم مرتب اعضای خانه را وادار کنیم که سکوت کنند.

اگر نیاز به مکان‌هایی برای تمرکز بهتر و بیشتر دارید، از این لیست استفاده کنید:

  • به نزدیک‌ترین کتابخانه محل بروید و از سالن مطالعه استفاده کنید: در صورتی که کار شما نیاز به ابزار خاصی ندارد و می‌توانید آن را بی‌صدا انجام دهید، کتابخانه بهترین جا برای شماست، با دیدن افرادی که مانند شما برای آینده تلاش می‌کنند، درس می‌خوانند، در حال کار بر روی پروژه هستند و مطالعه می‌کنند فوق‌العاده انگیزه بخش است.
  • از فضاهای کار اشتراکی استفاده کنید: فضای کار اشتراکی و میزهای کار اشتراکی برای انجام دورکاری و فریلنسری فوق العاده جذاب هستند، همچنین می‌توانید در این مکان‌ها به راحتی مطالعه کنید.
  • کار و مطالعه در ساعات آغاز روز و پایان شب: اگر می‌خواهید در خانه کارهایتان را انجام دهید، می‌توانید صبح زودتر از همه بیدار شوید یا شب دیرتر از همه بخوابید و از آرامش صبح زود و یا نیمه شب برای تمرکز بیشتر استفاده کنید.
  • آفیس شخصی اجاره کنید: اگر از لحاظ مالی در شرایط خوبی هستید می‌توانيد به مدت يك يا چند روز و حتي چند ماه يك دفتر كار شخصي را اجاره كنيد.
  • كافه‌هاي بزرگ: بسياري از كافه‌ها خصوصا در كلانشهرها براي كار با لپتاپ و مطالعه مناسب هستند، می‌توانید در کنار انجام کار، خود را به یک قهوه دلپذیر هم مهمان کنید!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *