تاریخ امروز:6 خرداد 1403

تابستان همیشه جذاب و سرگرم کننده

قبل از این که فصل تابستان برسد، همه ما اعم از دانش آموز و محصل و حتی کارمندان، برای آن حسابی برنامه ریزی می‌کنیم، هر بار با خود می‌گوییم که این تابستان را حتما پر از تجربه‌های جدید خواهیم کرد اما دیری نمی‌گذرد که شهریور و پاییز از راه می‌رسد و تا چشم به هم بزنیم سال تمام شده است!

اگر دوست دارید که در این فرصت کوتاه از تابستان لذت ببرید، می‌توانید از موارد زیر استفاده کنید:

  • پیک نیک بروید: یک برنامه پیک نیک با دوستان و خانواده بچینید و به پارک یا هر فضای سبز دیگری در داخل یا خارج شهر بروید، می‌توانید پیک نیک را به کمپینگ ارتقا بدهید و برای چند روز خارج شهر کمپ کنید!
  • یک سفر خوب را برنامه ریزی کنید: به آژانس‌های مسافرتی مراجعه کنید و برنامه یک مسافرت خوب با تور را بریزید، می‌توانید از تورهای یک روزه هم استفاده کنید.
  • یک رشته ورزشی را شروع کنید: فرصتی که همیشه دنبال آن بودید فرا رسیده و رو به اتمام است. بدون معطلی به باشگاهی که همیشه می‌خواستید بروید و در رشته مورد نظر ثبت نام کنید!
  • سقوط آزاد را تجربه کنید: در ایران مراکز زیادی را پیدا می‌کنید که تفریحات هیجان انگیزی مانند زیپ لاین، پاراگلایدر و سقوط آزاد را ارائه می‌کنند، وقتش رسیده کمی آدرنالین خون را بالا ببرید!
  • فیلم و سریال ببینید: مي‌دانيم كه چند ده فيلم و سريال ناديده يا ناتمام داريد، يك برنامه حسابي بچينيد، خوراكي‌ها را برداريد فيلم و سريال تماشا كنيد!
  • كيك و شیرینی بپزید: شیرینی پزی از آن هنرهای جذاب و دوست داشتنی است که همه دوستش دارند، لوازم مورد نیاز را تهیه کنید و یک شیرینی یا نان خوشمزه درست کنید و از آن لذت ببرید!
  • در فضای باز چای بنوشید: نیازی نیست چندان تدارک ببینید، فلاسک چای را بردارید و به نزدیک‌ترین فضای باز بروید، حتی در بالکن و تراس هم می‌توانید با عزیزانتان یک فنجان چای بنوشید.
  • از دوستانتان دعوت کنید: می‌توانید یک دورهمی دوستانه بگیرید، به خانه دوستانتان بروید و یا آن‌ها را دعوت کنید که شب را خانه شما بمانند، می‌توانید با هم تا صبح فیلم‌های ترسناک ببینید، آشپزی کنید، صحبت کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *