تاریخ امروز:6 خرداد 1403

محبوب‌ترین استایل فوتوشاپ سال

کسانی که با طراحی گرافیک و ادیت تصویر با فتوشاپ سر و کار دارند می‌دانند که استفاده از استایل تا چه حد می‌تواند به کار شما کیفیت و البته سرعت ببخشد. استایل‌ها عموما یا به طور پیش فرض هستند و یا توسط کاربران حرفه‌ای ساخته می‌شود و در انواع مختلفی وجود دارند. از استایل می‌توان در فرمت‌های مختلف تصویر، نسخه‌های مختلف فتوشاپ و انواع عکس و نوشته استفاده کرد. اگر از کار با فتوشاپ چیزی نمی‌دانید و درک این که استایل فتوشاپ چیست برای شما سخت است، تصور کنید که از استایل‌های آماده و افکت‌های آماده برای نوشته‌ها و تصاویر در ورد و پاورپوینت چگونه استفاده می‌کنید؛ استایل در فوتوشاپ هم چنین کاربردی دارد، البته کمی حرفه‌ای‌تر!

محبوب‌ترین استایل فتوشاپ سال 2023 استایل دیوار ترک خورده بود. با استفاده از قالب به راحتی تصویر خود را روی یک دیوار ترک خورده به صورت کاملا طبیعی قرار می‌دادید و این کار به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گرفت. در ادامه تصویری از این استایل را با هم مرور می‌کنیم:

یکی دیگر از استایل‌های جذاب و پر استفاده فتوشاپ در سال 2023، جلوه برفی پرتره زمستانی بود که امکانات زیادی را به کاربر برای شخصی سازی در این استایل می‌داد و برای تصاویر پرتره و ادیت استدیویی ایده آل عمل می‌کرد. برخی از تصاویر پرتره زمستانی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *