تاریخ امروز:2 اردیبهشت 1403

تصویر عالی، رنگ‌های زیبا

از کجا تصویر عالی با رنگ‌های زیبا پیدا کنیم؟ شاید برای ادیت تصاویر، امور مربوط به طراحی گرافیک و یا فقط برای ایده گرفتن به این تصاویر نیاز دارید، راه‌های بسیار بهتری برای پیدا کردن این تصاویر به جز سرچ در بخش تصاویر گوگل هست!

  • پینترست: پینترست برای بیشتر ما شناخته شده است، دنیای جذاب و رنگارنگی از بهترین تصاویر و ایده‌ها که هر چیزی در آن پیدا می‌شود.
  • TinEye: اگر یک تصویر خوب دارید که کیفیتش مناسب نیست یا به دنبال نسخه خاص دیگری از آن هستید، می‌توانید آن را در این وبسایت آپلود کرده و نسخه بهتر آن را پیدا کنید.
  • فلیکر: فلیکر پلتفرمی برای عکاسان است تا تصاویر خود را در آنجا به اشتراک بگذارند، اگر به دنبال موارد خاصی هستید شاید بد نباشد که به فلیکر هم سری بزنید!
  • شاتر استوک و گتی ایمیجز: هنگام جست و جو در بین تصاویر گوگل احتمالا چشمتان به این دو بستر زیاد خورده باشد. اگر از لحاظ پرداخت هزینه مشکلی ندارید می‌توانید از این دو وبسایت تصاویر فوق العاده‌ای را دریافت کنید.
  • موتور جست و جوی پیکسرچ: در این ابزار به راحتی می‌توانید به انبوهی از تصاویر دست پیدا کنید که شاید در موتور جست و جوی گوگل و بینگ و همچنین یاهو از آن‌ها اثری نباشد!
  • Camfind را امتحان کنید: اگر سوژه‌ای مقابل شماست و می‌خواهید تصاویری مشابه با آن پیدا کنید و نمی‌دانید چه چیزی سرچ کنید، می‌توانید با کم فایند از سوژه عکس بگیرید و تصاویر مشابه با آن را در کسری از ثانیه پیدا کنید.
  • Veracity: این ابزار برای کسانی که از گوشی‌های اپل استفاده می‌کنند و به ابزارهایی مانند کم فایند دسترسی ندارند بسیار مناسب است. اگر تصویر مورد نظر در آیفون شماست و نمی‌توانید برای جست و جو با عکس آن را به لپتاپ انتقال دهید، می‌توانید با نصب این برنامه، تصویر مورد نظر را از گالری انتخاب کنید و تصاویر مشابه با آن را جست و جو و پیدا کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *