تاریخ امروز:6 خرداد 1403

بهترین مکان‌ها برای برگزاری جشن تولد

دوست دارید یک جشن تولد به یاد ماندنی بگیرید؟ دنبال ایده‌های جدید هستید؟ امکان برگزاری جشن تولد در خانه را ندارید؟ بهترین مکان‌ها برای برگزاری جشن تولد کدام‌اند؟ در ادامه چندین ایده برای برگزاری جشن تولد از لاکچری تا اقتصادی را لیست کرده‌ایم!

  • می‌توانید یک ویلای بزرگ اجاره کنید: اگر دوست دارید برای تولدتان سنگ تمام بگذارید، مهمان‌های زیادی دارید و همچنین هزینه برگزاری جشن هم برای شما چندان مسئله نیست، می‌توانید با اجاره یک ویلای لوکس در شهر و یا خارج شهر، جشن تولد بگیرید!
  • در باغ و فضای باز تولد بگیرید: می‌توانید به چندین شکل در فضای باز تولد بگیرید، هم می‌توانید در پارک و بوستان‌ مورد نظرتان با عزیزانتان جمع شده و تولد پیک نیکی بگیرید و هم می‌توانید باغ اجاره کنید!
  • در کافه تولد بگیرید: تولد گرفتن در کافه این روزها حسابی روی بورس است، تولد گرفتن در کافه مزایای خاص خودش را دارد، به عنوان مثال امکانات زیادی در اختیار دارید و همچنین می‌توانید تمام تایم کنار دوستان و خانواده باشید چرا که کار پذیرایی به عهده پرسنل است.
  • در شهربازی تولد بگیرید: شاید به نظرتان بچگانه باشد اما فقط کافی است امتحان کنید! می‌توانید به عنوان جشن تولدتان با چند نفر از اعضای خانواده و یا دوستان صمیمی به شهربازی‌های سرپوشیده و یا شهربازی‌هایی مانند پارک ارم رفته و چند ساعتی هیجان خالص را تجربه کنید.
  • رستوران‌های سنتی و سفره‌خانه‌ها برای تولد: اگر دوست دارید در فضاهایی مانند کافه و رستوران تولد بگیرید اما ترجیح می‌دهید فضا کمی خصوصی‌تر باشد، می‌تواند یک آلاچیق در رستوران سنتی و یا سفره خانه مورد نظر خود رزرو کنید.
  • تولد در تالارهای کوچک: هر چند این گزینه به نظر بسیاری غیر متعارف است، اما اگر برای تولدتان بالای چهل الی پنجاه نفر مهمان دارید شاید بد نباشد که به رزرو یک تالار یا سالن کوچک هم فکر کنید!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *