تاریخ امروز:6 خرداد 1403

ورزش های موردعلاقه من

در این نوشته، لیستی از ورزش های موردعلاقه من (خودم، نویسنده این رسانه) نوشته‌‌ام که امیدوارم اگر در شرف شروع ورزش هستید و نمی‌دانید با چه رشته‌ای و از کجا شروع کنید، به شما کمک کند.

  • ورزش trx: این ورزش از دسته ورزش‌های زیر مجموعه کمیته تمرینات معلق است. تی آر ایکس بر ثبات بخش میانی بدن و تقابل آن با جاذبه زمین تمرکز دارد. این ورزش کاملا با وزن بدن انجام می‌شود و جواب دهی بسیار خوبی بر رشد عضلات دارد. اگر به دنبال یک ورزش تماما قدرتی هستید این ورزش اولین پیشنهاد من به شماست.
  • ایروبیک مارشال: اگر به فکر کاهش وزن، چربی سوزی و کاهش حجم بدن خود هستید بدون تردید ایروبیک را انتخاب کنید. ایروبیک ورزشی شاد، مفرح و بسیار جذاب است. این ورزش گروهی علاوه بر چربی سوزی، بر هماهنگی عصب و عضله هم تمرکز کرده و آن را بهبود می‌بخشد. این ورزش برای تمام تیپ‌های بدنی و گروه‌های سنی مناسب است.

  • کراس فیت: اگر تازه کار هستید این رشته را به شما پیشنهاد نمی‌کنم، اما اگر واقعا دیوانه ورزش هستید و دوست دارید که یک تمرین قدرتی، سرعتی، توانی و استقامتی همه جانبه و کامل داشته باشید، کراس فیت تمام این نیازها را برطرف خواهد کرد.
  • رشته‌های ورزشی: به شخصه علاقه خاصی به رشته‌های ورزشی رزمی دارم، رشته‌های رزمی نه تنها جسم بلکه روح شما را ارتقا می‌بخشند و جسارت و اعتماد به نفس را افزایش می‌دهند. در میان رشته‌های رزمی رشته تکواندو را برای بانوان و رشته کاراته سبک کیوکوشین و جودو را برای آقایان توصیه می‌کنم که بسیار مورد علاقه من بوده‌اند.
  • یوگا: یوگا یک ورزش تمام عیار برای تمام اقشار جامعه با هر وضعیت بدنی است. یوگا ترکیبی از توانمندی‌های جسمانی، روحانی و روانی هر فرد است و تاثیر خود را خیلی زود در زندگی‌تان نشان خواهد داد.
  • پیلاتس: پیلاتس که آن را به بهترین ورزش برای لاغری هم می‌شناسند، بر تعادل و بالانس بخش مرکزی و تمام اعضای بدن تمرکز دارد.
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *