تاریخ امروز:6 خرداد 1403

دوچرخه جدید از دستیار الکسا بهره می‌برد

دستیار الکسا را تقریبا همه ما به خوبی می‌شناسیم و از توانایی‌های آن آگاهیم، می‌دانیم که دستیار الکسا چه در خانه، چه در خودرو و حتی محل کار و باشگاه ورزشی می‌تواند به ما در انجام امور روزمره کمک کند، اما چه خواهید گفت اگر به شما بگویین که دستیار الکسا حالا به دوچرخه‌های جدید افزوده شده است؟ سایبیک دوچرخه‌ای جدید و هوشمند با نام ای‌لجند تولید کرده است که از دستیار الکسا بهره می‌برد! اما دستیار الکسا چه فایده‌ای برای شما به عنوان یک دوچرخه سوار دارد؟ چرا به الکسا احتیاج داریم؟

اولین فایده مهم الکسا در دوچرخه جدید بدون شک مسیریابی است، در صورتی که آب و هوا مطلوبتان نباشد یا ترافیک سنگینی در راه ببینید یا حتی بخواهید مسیرهای ویژه دوچرخه را شناسایی کنید، دستیار الکسا همان چیزی‌ست که بدان احتیاج دارید، تنها با یک دستور صوتی ساده، از الکسا بخواهید که نزدیک‌ترین مسیر تا مقصد مورد نظر شما را شناسایی و به شما ابلاغ کند. دستیار الکسا به خوبی در شرایط مختلف جوی مانند وزش باد شدید حین دوچرخه سواری هم صدای دوچرخه سوار را به خوبی تشخیص می‌دهد.

مورد دوم بحث سلامتی، تناسب اندام و البته نجات جان دوچرخه سوار است، دستیار الکسا به طور هوشمند مرتبا وضعیت سلامتی شما را بررسی می‌کند، در صورتی که دوچرخه سوار دچار حادثه شده و به هر دلیلی قادر به درخواست کمک نباشد، الکسا با سنجش سطح هوشیاری، مکان دقیق دوچرخه سوار را به مراکز امدادی ارسال خواهد کرد.

اگر در خانه خود از دستیار الکسا استفاده می‌کنید، می‌توانید پیش از رسیدن به خانه، از الکسا بخواهید که کولر یا سیستم گرمایشی را برایتان روشن کند، حتی می‌توانید از الکسا بخواهید که در راه بازگشت به خانه یا راه رفتن به محل کار، برایتان ایمیل‌هایتان را بخواند تا بدون حواس پرتی آن‌ها را روی دوچرخه تا رسیدن به مقصد چک کرده باشید!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *