تاریخ امروز:28 تیر 1403

آشنایی با دی جی‌های مطرح

یک دی جی‌های مطرح هیچ کم از هنرمندان دیگر ندارد! هنرمندان حرفه‌ای زیادی امروزه در این حوزه فعالیت می‌کنند و طرفداران زیادی هم دارند. بسیاری از ما خواننده‌ها و آهنگسازان زیادی را می‌شناسیم و همچنین ریمیکس‌های زیادی را هم شنیده‌ایم، اما آیا دی‌جی‌های مطرح دنیا را می‌شناسیم؟

در ادامه بهترین دی‌جي‌هاي دنيا را معرفي مي‌كنيم كه به احتمال زياد حداقل يك كار از آن‌ها شنيده‌ايد، اما شايد نامشان را نمي‌دانستيد!

  • دي جي اسنيك: ترانه معروف turn down for what را محال است در باشگاه‌ها، خودروها و در مهماني‌ها نشنيده باشيد! اين شاهكار اثري از دي جي اسنيك، دي‌جي مطرح فرانسوي است كه طي ده سال اخير از سال 2013 تا سال 2023، نامزد دريافت جوايز متعددي در حوزه موسيقي بوده است.
  • دي جي سوني مور: دي‌جي مطرح آمريكايي، سوني مور از حوالي سال 2008 در اين حوزه به طور حرفه‌اي مشغول به كار است. سوني مور 11 بار برنده جوايزي از جمله گرمي، ام‌تي‌وي و همچنين جايزه‌ي آني بوده است!
  • دي جي مشهور مارشمالو: مارشمالو از آن دست دي‌جي‌هاي مطرح است كه تعداد كارهاي اورجينالش از كارهايي كه با موسيقي ساير هنرمندان كار كرده بسيار بيشتر است. ريميكس‌هاي دي‌جي مارشمالو بسيار مشهورند و احتمالا در كافه و باشگاه آهنگ‌هاي one thing right و happier را شنيده باشيد!
  • كلوين هريس: دي‌جي مطرح انگليسي، كلوين هريس هنرمند شماره يك انگلستان است كه از اوايل قرن بيست و يكم فعاليت مستمر در اين حوزه داشته است. دي‌جي كلوين هريس در سال 2009 آلبوم شماره يك انگستان را منتشر كرد و تبديل به ثروتمندترين دي‌جي در كل دنيا شد.
  • دي‌جي ون بورن: آرمين ون بورن هلندي دي‌جي و موسيقي‌دان اهل هلند است كه از سن بسيار كم مشغول به كار آهنگسازي و ريميكس بوده است! آرمين ون بورن در چهارده سالگي آثار موسيقي خلق مي‌كرد و اخيرا نامزد جايزه گرمي شده است. دي جي مطرح هلندي آرمين ون بورن يكي از مشهورترين ديجي‌ها در سراسر اروپاست.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *